طول مطالعه: 5 دقیقه

در حال حاضر حدود 7 هزار رمزارز وجود دارد و بزرگترین این رمزارزها از لحاظ حجم بازار، بیت کوین است. این در حالی است که ترید روی رمزارز بیت کوین با حجم بازار حدود 1 تریلیون دلاری، به دلیل نوسانات کمتر، خطر کمتری نیز دارد. کاملاً مشخص است که مثلاً اگر روی رمزارزی مانند نوسانگیری کنید، خطر بیشتری شما را تهدید میکند! با این حال اگر به دنبال پیدا کردن بهترین ساعت روز برای ورود به بازار هستید، بهتر است خود را با ساعت کاری تریدرهای 3 کشور اعلامشده هماهنگ کنید! ᠎​​​​!

خرید گیم تایم 1 ماه
بهترین روش برای کسانی که به دنبال خرید ارزهای دیجیتال برای سرمایهگذاری میانمدت و بلندمدت هستند، روش خرید پلهای یا همان روش کم کردن میانگین قیمت خرید است. دلیل این مسئله نیز حجم بازار کم این توکن است که زیر 200 میلیون دلار است. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که مسئله بهترین ساعت ترید در بازار رمزارزها را دست کم میگیرند، حتماً این مقاله را مطالعه کنید. توجه به این مسئله نیز بسیار مهم است که اگر به تازگی به دنیای معاملهگران ارز دیجیتال پیوستهاید، به شدت از معامله در ساعات پرنوسان خودداری کنید!

تمام حرکات بازار در پی تصمیمات ما انسانها شکل میگیرد، بنابراین این مسئله دور از ذهن نیست که روزهای هفته نیز بر قیمت رمزارزها تأثیرگذار باشند! طبیعتاً نوسانات بازار رمزارزها و توکنها و کوینهای مختلفی که در آن وجود دارند، در تمام طول روز و در تمام ساعات یکسان نیست! از آنجایی که مسئله بهترین زمان برای ترید ارز دیجیتال یکی از مطالب مفید و کاربردی در زمینه معامله و فعالیت در بازار رمزارزها است، سعی کردیم با انتشار این مقاله، کمکی به جامعه معاملهگری کشور عزیزمان کرده باشیم.

مسکن ملی قم

بنابراین اگر به دنبال سرمایهگذاری میانمدت یا بلندمدتتر هستید، بهتر است بیشتر از آنکه به مسئله بهترین زمان برای ترید ارز دیجیتال بپردازید، به مسئله بهترین روش برای خرید ارز دیجیتال بپردازید! بهتر است اگر برای مثال قصد خرید بیت کوین را دارید، یکجا تمام سرمایه خود را وارد بازار نکنید و آن را به بخشهایی کوچکتر تقسیم کنید تا بتوانید با خرید پلهای، میانگین خرید بهتری برای خود به دست آورید! بسیاری از معاملهگران و تریدرهای حرفهای به همین دلیل به بازار رمزارزها کوچ کردهاند و روی داراییهایی مانند بیت کوین () و اتریوم () نوسانگیری میکنند.

یکی از دلایل دیگری که تایم 4 صبح را پرنوسان میکند، بسته شدن کندل روزانه بیت کوین و دیگر رمزارزها است که خود این قضیه باعث افزایش نوسان میشود. با این حال تریدرهای حرفهای، اتفاقاً به دنبال نوسان بیشتر هستند! معاملهگران حرفهای، به ساعات کاری خود بسیار اهمیت میدهند؛ زیرا ساعات کاری بدون نوسان یا کمنوسان، عملاً برای آنها سودی را به ارمغان نمیآورد و صرفاً باعث هدر رفتن وقت آنها و به خطر افتادن سرمایهشان میشود.

به این معنی که معاملهگران تمام 24 ساعت روز در حال خرید و فروش ارزهای دیجیتال خود هستند. بحث بهترین زمان برای خرید سهام یا ترید کردن، یکی از بحثهای مهم و پرطرفدار در بین معاملهگران و علاقهمندان به بازار فارکس و رمزارزها است. به احتمال زیاد به نظر عموم فعالان بازار رمزارزها، مسئله زمان خرید و فروش یا معامله کردن، آنقدری که در بازار فارکس اهمیت دارد، در بازار رمزارزها اهمیت ندارد! کاملاً واضح است که مسئله بهترین زمان برای ترید ارز دیجیتال، برای معاملهگران کوتاهمدت مانند اسکالپرها () یا تریدرهای روزانه () حائز اهمیت است. ᠎&;​.

زلنسکی بیوگرافی برای معاملهگران کوتاهمدت نیز، مسئله زمان انجام معامله و ساعتی از روز که این معاملهگران در حال معامله هستند، حائز اهمیت است. بنابراین، مسئله انتخاب ساعات ورود به بازار و معامله بسیار مهم است. البته این مسئله حائز اهمیت است که سرمایهگذاری در بازار رمزارزها، فقط بر همین اساس، کاملاً اشتباه است و ممکن است باعث از دست رفتن دارایی شما شود. این ویژگی را میتوان یکی از مزیتهای این بازار دانست.

ولادیمیر پوتین بیوگرافی

یکی دیگر از موارد مهمی که تریدرهای فعال در بازار رمزارزها باید به آن توجه داشته باشند، کوین یا توکنی است که روی آن نوسانگیری میکنند! یکی از ابعاد ارزش عملکردی، قابلیت استفاده است. همانطور که در جریان هستید، بازار رمزارزها برخلاف بازارهای جهانی دیگر مانند فارکس، 24 ساعته است. بنابراین از آنجایی که ترید در بازار رمزارزها یک فعالیت جهانی است، تأثیرگذاری کشورهایی که تعداد تریدرهای فعال بیشتری دارند، بسیار بیشتر است. برای مثال، زمانهایی که بیشتر تریدرهای آمریکایی یا ژاپنی شروع به معاملهکردن و نوسانگیری میکنند، نوسانات رمزارزها به شدت بالاتر میرود و از دید برخی تریدرها بهترین زمان برای ترید ارز دیجیتال است.البته ترید در این زمانها به افراد تازهوارد توصیه نمیشود.

دلار سبزه میدان
از 3 کشوری که بیشترین تأثیر را در بازار رمزارزها دارند میتوان به ایالات متحده آمریکا، چین و ژاپن اشاره کرد. بازار رمزارزها، از یک روند قیمتی جالب پیروی میکند که بر اساس ماههای سال عمل میکند. درست است که تمام این موارد مطرحشده در این مقاله بر اساس دادههایی واقعی به دست آمدهاند و قابل اتکا هستند ولی برای کاهش خطر سرمایهگذاری باید به بقیه پارامترهای تأثیرگذار نیز توجه داشت.

قرعه کشی ایران خودرو 4 اردیبهشت
خودروهای لوکس بنابه هزینة فراوانی که مالکیت و نگهداری آنها برای افراد دارد و نسبت به خودروهای غیرلوکس کمیابتر هستند و در دسترس عدة کمتری از مردم قرار دارند، این احساس را به افراد میدهد که منحصربهفردند. در واقع بهترین زمان برای ترید ارز دیجیتال چه زمانی است؟ بهترین زمان برای ترید ارز دیجیتال چه زمانی است؟ بنابراین بهترین روز برای ورود به بازار، روز پنجشنبه است و روزهای دوشنبه، جمعه و شنبه به ترتیب در مقامهای بعدی قرار دارند.

رونمایی آیفون ۱۳ در ادامه این مقاله قصد داریم به شما نشان دهیم که چرا زمان معامله مهم است! دادههای تجربی نشان داده است که قیمت رمزارزهای موجود در این بازار، در اواخر ماه نوامبر و اوایل ماه دسامبر شروع به رشد میکنند و این روند معمولاً تا حوالی نیمه سال بعد ادامه دارد. زیرا معاملاتشان زودتر به نتیجه میرسد. زیرا معامله در این ساعات نیازمند تجربه کاری بالایی است. چون هریک از سه مؤلفة ارزشهای عملکردی، فردی و اجتماعی، دارای زیرمؤلفه هستند، تعدادی از شاخصهای برازندگی مقادیر قابل قبولی نداشتند؛ بنابراین برای بهبود این شاخصها مدل با آزادکردن رابطة تعدادی از متغیرهای مشاهدهشده اصلاح شد.

بهترین زمان برای ترید ارز دیجیتال در هفته و ماه چه زمانهایی است؟ نتایج مطالعة حقیقینسب و همکاران (1397) و ژچف و استانیمیروف (2017) نیز وجود چنین اثری را تأیید میکنند. از همراهی شما سپاسگزاریم. و همکاران، 2019). لوکسبودن از نظر افراد، معانی متفاوتی دارد. مسائل شخصی مثل مادیگرایی، لذتجویی و هویت (ویدمن و دیگران، 2007 و 2012) هستند.

آخرین بروزرسانی در: